Филиалы:
Выберите язык:

Зарегистрируйтесь на консультацию по телефону или интернету
При приобретении консультации через интернет предоставляется 5% скидка выбрать услуги

Вильнюс
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Клайпеда
+370 46 344343
+370 595 7976

Kojos nagas linkęs įaugti, ką daryti?

Kojos nagas linkęs įaugti, ką daryti?Įaugęs kojos nagas Jums neduoda ramybės? Jums skauda įaugusį nagą ir nežinote, kaip tinkamai jį prižiūrėti bei gydyti? Susidūrusiems su šia problema dažnai trūksta žinių, todėl neteisingai gydydami įaugusį kojos nagą, deja, jį dar labiau pažeidžia. Taigi, ką daryti, siekiant išvengti šios problemos?

Подробнее...

Širdies ligos ir prakaitavimas

Širdies ligos ir prakaitavimasŠirdies ligos dažniausiai pasireiškia funkciniu kraujagyslių inervacijos sutrikimu, kuriam būdingas staigus odos paraudimas arba išblyškimas bei prakaitavimas. Šie simptomai – pagrindiniai. Juos pastebėjus, reikia atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Širdies veiklos sutrikimai dažniausiai paireiškia labai jautriems ir dirgliems žmonėms,taip pat nervingoms moterims.

Подробнее...

Onichokriptozė

OnichokriptozėOnichokriptozė tai sudėtingai ištariamas medicininis terminas, kurį gydytojai specialistai  dažnai vartoja savo kasdieniniame darbe, tačiau paprastam žmogui šis terminas – svetimas. Taigi, kas yra onichokriptozė, kokie pagrindiniai šios ligos simptomai ir kaip tinkamai ją gydyti?

Подробнее...

Odos alergija

Odos alergijaMūsų oda – tai pats didžiausias ir nuolat atsinaujinantis kūno organas, dengiantis visą kūną. Oda saugo mūsų organizmą, reguliuoja jo sąveiką su aplinka bei praneša mums, kas vyksta aplinkui.

Подробнее...