Филиалы:
Выберите язык:

Зарегистрируйтесь на консультацию по телефону или интернету
При приобретении консультации через интернет предоставляется 5% скидка выбрать услуги

Вильнюс
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Клайпеда
+370 46 344343
+370 595 7976

Kineziterapijos metodai

Kineziterapijos metodaiKiekviena trauma, kiekvienas jaučiamas skausmas tam tikroje kūno dalyje, atliekant tam tikrą judesį, kiekviena negalia yra svarbi kineziterapeutui, nes būtent jis turi įvertinti pacientą ir parinkti tinkamus gydymo metodus.

Подробнее...

Kineziterapijos užsiėmimai

Kineziterapijos užsiėmimaiKineziterapija – tai ligos gydymas judesiu, tikslingai bandant sugrąžinti, koreguoti ar adaptuoti paciento pažeistas judėjimo funkcijas.

Подробнее...

Kineziterapeuto profesija

KineziterapeutasTurbūt daugelis yra ne kartą patyrę įvairių traumų ar skausmų ir dėl to susidūrę su kineziterapeutu. Turbūt kiekvienas žino, kam reikalingas kineziterapeutas. Kineziterapeutas – tai asmuo, kuris savo pacientus gydo fiziniais pratimais, su tikslu sugrąžinti, koreguoti ar adaptuoti ligos ar traumos pažeistas judėjimo funkcijas.

Подробнее...

Įaugusio nago operacinis gydymas

Įaugusio nago operacinis gydymasNago įaugimas yra labai nemalonus, skausmingas bei trikdantis kiekvieno žmogaus, susidūrusio su šia problema, biosocialines funkcijas. Įaugus nagui sunku vaikščioti, vairuoti automobilį, sportuoti ir t.t. Žmogaus judesiai tampa riboti dėl nemalonaus ir itin stipraus, nepraeinančio skausmo.

Подробнее...