Филиалы:
Выберите язык:

Зарегистрируйтесь на консультацию по телефону или интернету
При приобретении консультации через интернет предоставляется 5% скидка выбрать услуги

Вильнюс
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Клайпеда
+370 46 344343
+370 595 7976

Atopinis dermatitas suaugusiems

Atopinis dermatitas suaugusiemsAtopinis dermatitas suaugusiems – tai lėtinis ir pasikartojantis epidermio ir dermos uždegimas. Tai labai nemaloni odos liga, nes sergantieji asmenys dėl išbertos ir niežtinčios odos jaučia ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą. Būna atveju, kada sergantys atopiniu dermatitu, tiek vyrai, tiek moterys, pamažu atsiriboja nuo visuomenės.

Подробнее...

Dermatitas ant veido

Dermatitas ant veidoTurbūt kiekvienas žmogus pripažins, kad atsiradusi alergija, bėrimas ar raudonis veido srityje yra viena nemaloniausių problemų. Kūno srityje atsiradusias problemas galime paslėpti po rūbais, tačiau veido, deja, ne. Mūsų veidas pastebimas kiekvienam praeiviui, kolegai, draugui, todėl atsiradus problemai, reikėtų aiškintis jos priežastis ir nedelsiant pradėti gydymą.

Подробнее...

Atopinis dermatitas vaikams, kūdikiams

Atopinis dermatitas vaikams, kūdikiamsAtopinis dermatitas kūdikiams ir vaikams yra gana dažna problema, kuri sukelia daug nemalonių pojūčių, rūpesčio bei reikalauja rimtos priežiūros ir gydymo. Atopinis dermatitas – tai dažna lėtinė odos uždegimo liga, kuriai būdingas stiprus bei varginantis niežėjimas. Dažniausiai šia liga serga kūdikiai ir vaikai.

Подробнее...

Botulinas nuo raukšlių

Botulinas nuo raukšliųDaugelis moterų nori būti gražios. Lankosi grožio salonuose, rūpinasi bei puoselėja savo odą. Puiku, kai tai daroma laiku ir saikingai. Bėgant metams ir senstant mūsų veiduose daugėja raukšlių. Veido raukšlės dažniausiai pastebimos kaktos srityje, apie lūpų kampučius, apie akis ir pan. Raukšlių naikinimas bei lyginimas neatsiejama daugelio moterų grožio procedūrų dalis.

Подробнее...