Филиалы:
Выберите язык:

Зарегистрируйтесь на консультацию по телефону или интернету
При приобретении консультации через интернет предоставляется 5% скидка выбрать услуги

Вильнюс
+370 5 205 26 06
+370 659 57933
Клайпеда
+370 46 344343
+370 595 7976

Injekcijos nuo raukšlių

Injekcijos nuo raukšliųDaugelis vyresnio amžiaus moterų žiūrėdamos į veidrodį norėtų jį apgauti. Būtent dėl raukšlių, nuo kurių atsiradimo nesame apsaugotas nei vienas. Organizmui senstant, raukšlių atsiranda vis daugiau, o pagrindinės jų atsiradimo priežastys yra paveldėjimas bei gyvensena. Taip pat ankstyvam raukšlių atsiradimui įtaką daro oro užterštumas, nuolat patiriamas stresas, rūkymas, netinkama odos priežiūra.

Подробнее...

Hialuronas ar botulinas?

Hialuronas ar botulinas?Visą gyvenimą mus lydi amžina svajonė – išlikti jauniems ir gražiems. Tačiau, kaip tai padaryti, kai laikas bėga, o mes senstame, lėtėja mūsų medžiagų apykaita, kinta odos struktūra ir veidrodyje pastebime vis daugiau raukšlių veide? Kaip greitai ir be chirurgo pagalbos panaikinti erzinančias, nuo senėjimo atsiradusias raukšles, kurios jau ilgą laiką neduoda ramybės? Kokios priemonės ir procedūros yra pačios efektyviausios ir veiksmingiausios? Šie klausimai iškyla kiekvienai moteriai, kuri nori panaikinti ar sumažinti atsiradusias ir ryškėjančias raukšles.

Подробнее...

Kaip panaikinti raukšles?

Kaip panaikinti raukšles?Bėgant laikui mūsų oda sensta ir vis dažniau pastebime, kad joje daugėja raukšlių, jos gilėja oda tampa nebe tokia elastinga, skaisti, kokia buvo anksčiau. Tik tuomet, kai pastebime odoje esančius pokyčius, susimąstome, kaip greitai bėga laikas ir kad visos gyvenime patirtos emocijos, nesvarbu teigiamos, jos ar neigiamos, atsispindi giliuose odos vingiuose.

Подробнее...

Veido injekcijos

Veido injekcijosGrožis – svarbus kiekvienam. Visi rūpinamės savimi, kad atrodytumėme kuo geriau. Bėgant metams, rūpestis savimi vis didėja – natūralu, juk ilgainiui sensta mūsų oda ir kiekvienas išgyvenimas, ar emocijos juokiantis, liūdint, pykstant atsispindi mūsų veiduose. Bėgant laikui mūsų emocinis veidrodis – veidas, kinta: jame daugėja mimikos raukšlių, kurios iš pradžių būna vos pastebimos, bet vėliau tampa vis ryškesnės bei gilesnės.

Подробнее...